| iLoveBoobies a întrebat:

Salutare..am 15 ani..penisul este de 12-13-14 (sculat)..acum 1 sapt am scos capul afara (iesit complet) si la atingere ma doare rau..in filmele porno am observat ca ating capul fara probleme...si faptul ca nu mi-a dat sperma.ce pot face in ambele cazur

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Ai fortat pielea si ai facut o micuta rana! O sa treaca in cateva zile... Sperma vine si ea in functie de crestere! La alti de la 14 ani la alti la 16 ani!

| iLoveBoobies explică (pentru BassHunter13):

Nu prea e rana...ma cam doare tot timpul cand o "belesc" si ating varful sau pe langa

| BassHunter13 a răspuns (pentru iLoveBoobies):

Te-ai iritat...Cred ca te-ai masturbat... daca o sa te mai masturbezi foloseste lubrifiant sau macar saliva!

| iLoveBoobies explică (pentru BassHunter13):

Pai si cand mai mai masturbez sa incerc sa o belesc dar cand o frec sa fol. scuipat?

| aadddyyy112123 a răspuns:

Probabil ai fost lovit puternic la penis