| AmtoNsk0I9 a întrebat:

Salut,am un penis de 16 cm, am 14 ani si 11 luni, numai ca nu prea se mai scoala la maxim adica e moale si nu se mai tine mult sculat are legatura ca fumez? Si din cate am vazut il am cam mare pentru varsta mea. am vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Jay1 a răspuns:

Nu are legatura fumatul dar să nu exagerezi, în nutriţie precizează faptul că foarte multe fructe, legume sau deserturi au efect afrodiziac asupra organismului, în special la bărbaţi, ele fiind responsabile pentru îmbunătăţirea potenţei.
„Existenţa alimentelor afrodiziace nu este un mit
Ceea ce face cu adevărat speciale alimentele afrodiziace sunt substanţele chimice pe care aceste produse le conţin. Responsabile cu efectele afrodiziacelor sunt zincul şi Vitamina E.
Odată ajuns în organism, tot acest amestec de substanţe şi vitamine are rolul de a stimula sistemul nervos, în sensul producerii hormonului numit endorfină sau „hormonul fericirii".

În general, alimentele bogate în Zinc şi vitamina E sunt considerate afrodiziace datorita acestor elemente cu efect direct de îmbunătăţire a potentei masculine. BAFTĂ!

| AmtoNsk0I9 explică (pentru Jay1):

Multumesc tuturor care mi-ați raspuns

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai degrabă că te masturbezi cam des.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, are legatura cu fumatul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este stabilit stiintific si medical ca atat fumatul cat si consumul de alcool pot sa afecteze intr-o anumita masura potenta. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nicio problema ca ai penisul de 16 cm.

| Emma30555 a răspuns:

Fumatul nu are legătură, un medic ar putea sa dea un răspuns corect

| Blonda00 a răspuns:

Băi eu îs față și is virgina deci mă apucasem de fumat cam prin februarie anul asta și mi se lăsaseră sânii erau foarte moi ( de asta am și precizat că is virgina) deci e de la om la om este foarte probabil sa aibă legătură și cu fumatul după ce m-am lăsat de fumat sânii mei erau din nou normali...
?