| iLoveBoobies a întrebat:

Salutare..am 15 ani..penisul este de 12-13-14 (sculat)..acum 1 sapt am scos capul afara (iesit complet) si la atingere ma doare rau..in filmele porno am observat ca ating capul fara probleme...si faptul ca nu mi-a dat sperma.ce pot face in ambele cazuri?

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Daca acum ai 'decalotat-o" prima oara (asta inseamna a beli, btw), este normal sa ai capul foarte sensibil. Cu timpul o sa treaca. Sin in multe filme porno, mai ales cele americane, majoritate asunt circumcisi, deci capul lor s-a obisnuit cu atingerea de la inceput.

| iLoveBoobies explică (pentru Radu284):

Deci spui ca trebuie sa il "belesc" si sa il reacopar..pana la urma se obisnuieste?+ faza cu sperma?

| Radu284 a răspuns (pentru iLoveBoobies):

Nu sa belesti si sa reacoperi. Sa atingi capul de chiloti, mana, etc. Ca sa se obisnuiasca. Sperma da numai daca ejaculezi. daca ai un orgasm.

| anonimguy3 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie la inceput tongue, cand am inceput sa dau laba rolling on the floor ma durea capu, dar dupa ce a inceput sa se obisnuiasca nu te va mai durea, poti sa ii faci ce vrei dupa ca nu o sa simti nimicwinking