| raluca_9219 a întrebat:

Hi TPU, vreau sa va cer niste sfaturi nu mai stiu ce sa fac... cred ca m-am indragostit, asta este frumos, dar m-am indragostit de persoana nepotrivita. Sora mea sta cu un baiat e super de treaba; se inteleg misto, el are un frate si m-am indragostit de el, nu stiu ce sa fac il ador, dar se cica e pacat 2 frati cu 2 surori, nu mai stiu ce sa fac, voi ce credeti ca ar fi mai bine sa ma indepartez de el? va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu vad unde ar fi problema! Nu aveti vreo legatura de sange,sunteti doar doua surori care iubesc doi frati! Si daca sora ta s-ar marita cu cel pe care il iubeste, tot nu ar fi cine stie ce, tot nu sunteti rude de sange.Nu stiu unde ai auzit superstitiile astea, doar s-a intamplat de destule ori nu e ceva asa ciudat! Suntem in 2011, realizeaza asta.Baiatul nu ti-e nici var, nici nimic.Deci,da frau liber inimii si sa fiti fericiti! Mult noroc!

1 răspuns:
| aliybella a răspuns:

Nup, nu are nimic daca voi sunteti surori si ei sunt frati, incearca doar nu o sa te mariti cu el, sau daca da atunci e mai bine o nunta dublawinking