| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu cu cea mai buna prietena a mea suntem prietene de 5 ani si bff de 5 luni. Ea are un frate mai mic ca mine cu 3 ani (eu 17 - el 14)desi e mai mic se poarta matur, nu-i dai atatia ani. Ma rog chestia este ca e ciudat dar simt ceva pentru el straight face, nu stiu exact ce, adica ne intelegem foarte bine, glumim tot timpu, se poarta foarte atent cu mine, e super de treba big grin. Chestia e ca eu nu mas vedea cu el intr-o relatie, din mai multe puncte de vedere. Cred ca intre noi s-a creat aceea legatura frate-sora odata ce sunt cea mai buna prietena a surorii lui si vin des peacolo. Tin sa mentionez ca eu nu am surori sau frati deci nu stiu ce trebuie sa simti exact.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| miranda a răspuns:

Da, si eu cred ca tii la el ca la un frate, si mi se pare normal lucrul acesta daca il cunosti de mult timp. Fie ca vrem fie ca nu, ne atasam de persoanele din jurul nostru. Nu trebuie sa iti schimbi atitudinea fata de el din cauza asta. Fii tu insati. Si chiar daca pe viitor o sa simti ceva pentru el, nu trebuie sa te rusinezi din cauza asta. Succes! Pa!

1 răspuns:
| CosBin a răspuns:

Te atrage? Daca nu, este o legatura de frate-sora.