| FeFy` a întrebat:

Ajutati.ma, am nevoie de sfaturi. Nu stiu ce sa mai fac, cred ca in sfarsit m.am indragostit cu adevarat, dar de pers. nepotrivita, m.am despartit de el findca este acel gen de pers. care sta cu mai multe pers. in acelasi timp. Nu stiu ce sa fac sa il uit, ma gandesc numai la el, eu nu eram acel gen de pers. care se indragostea asa usor de un baiat, dar nu stiu ce mi. a facut acest baiat... off... Va multumesc din suflet, si nu vreau raspunsuri la misto, daca vrei ma ajuti, daca nu, poti da backwinking... eu cred ca trebuie sa ii arat ca sunt indiferenta, dar nu pot, pur si simplu nu pot!

Răspuns Câştigător
| DenisejUSTmE a răspuns:

Eu zic mai bine sa-l lasi in pace, nu vrei sa te bagi in viata lui care sta cu mai multe fete, nu-i asa? Nu te da indiferenta, pana la urma el o sa se uite la tine si o sa se faca indiferent, chiar daca te gandesti la el nu-i nmc, stai normala. Sper sa reusesti in cele din urma!big grin

3 răspunsuri:
| DenisejUSTmE a răspuns:

Multumesc mult pentru sinceritate!

| M.G.R a răspuns:

E mai "vagabond", duce o viata cam destrabalata, afemeiat laughing... incearca sa fi mai indiferenta cu el, s`ar putea sa aveti o relatie mai serioasa

| xLupx a răspuns:

Treci mai departewinking chiar daca nu poti acum o sa rausesti mie personal nu imi plac acel gen de persoane si se pare ca nici tie deci e mai bine pentru tine sa te intalnesti cu alte persoane si sa te indragostesti de cineva care merita dragoste taxD bafta.