| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o colega din clasa dar nu stiu cum sa i zic adica ea mi a zis ca sunt de treaba ca ii sunt draga si ca ii place sa vb cu mine vb mult cu ea pe mess dar la scoala nu prea in timpul orelor ea se mai uita la mine pe furis si cand ntorc privirea in directia ei se introarce foarte rapid ma comport frumos cu ea o fac sa rada etc ce ziceti ma place sau cum i as putea zice ca o plac va zic cca sunt o fire mai timidabig grin va multumesc

1 răspuns:
| oksomebodyok a răspuns:

Pai trebuie sa-i arati dragostea prin diferite fapte(condu-o acasa,ajuta la diverse lucruri)arata-i intr-un mod subtil ca iti place de ea (trimitei biletele in ora, fa-o sa rada)si arata-i ca nu esti un oarecare, adica sa fi putin rebel. Sper ca ti-am fost de ajutor.