| lolla_4709 a întrebat:

Hiiii TPUkiss... vreau sa va cer si eu o parere:-d Ce credeti ma place sau?

Cunosc un baiat in liceu X el e genu de baiat mai smecheras:-d dar ma ajutat cu multe adica s-a dat drept prietenul meu cand sau legat niste baieti de mine iar acum recent s-a despartit de prt lui si a venit la mine adica ne kiss le spune tuturor ca sunt prt lui cu toata ca eu nu stiu ce sa cred. Un prt de al lui care ma place spune ca X vrea sa fie singur un timp cu toate ca numai pe mine ma kiss din tot liceul... ce sa cred?big grin

dau fundita:X...kiss

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Crede ce iti dicteaza inima si mintea.

2 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Tind sa cred ca isi cam bate joc de tine din moment ce te :* cum zici tu, dar nu ti-a propus sa fiti impreuna. Probabil esti o distractie pentru el. Nu stiu ce sa cred... Mai bine il intrebi pe el direct ce parerea are despre voi.

| ana_3285 a răspuns:

Poate pentru el esti o simpla amica in compania careia se simte bine...sau poti sa fii un refugiu pentru el, astfel uitand d prietena lui p care, probabil inca o mai iubeste... vorbeste cu el, intreba-l pentru ce sunt toate gesturile p care le face, daca inseamna ceva pentru el sau doar e o distractie.