| andrda a întrebat:

Imi place un tip el e putin mai mare decat mine de ce cand trec pe langa el am senzatia ca ma place imi spune chestii dragute si daste... el e genu de baiat smecheras care nu vrea sa arate ca tine la o fata...sincera sa fiu as vrea sa cred ca nu e doar la vrajeala ci  e pe bune dati-mi un sfat!

5 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Pai incearca sal testezi ingtrebandul ce ar vrea el intr-o relatie sau cum i-ar placea sa fie fata chestii din astea dar no lua direct cu intrebarile ia-l mai usor mai p ocolite daca ma intelegi apoi adul unde vrei u si poate il vei cucerii si vei afla daca poate fi serios intr-o relatiewinking funda?big grin

| rony a răspuns:

Daca o face numai sa te vrajeasca mai bine cauta pe cineva care sa-ti merite dragostea.

| Iulia8659 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.si mie mi-a placut de un baiat smecheras si el mi-a dat de banuit cu cateva semne ca ma place dar cand l-am intrebat daca nu ar vrea nimic mai mult intre noi a spus ca nu... deci nu te increde in chestiile astea pentru ca pot fi inselatoare. cel mai bine ar fi cu timpul sa ii spui...ai grija sa nu fie prea tarziu. sper ca te-am ajutat.kiss

| andrasabrina a răspuns:

Daca te place isi va incalca orgoliul si iti va spune sau va incerca sa te faca sa intelegi ca te place :dbatting eyelasheswinking bafta

| BeautifulMeteor a răspuns:

Daca intr-adevar te place lasa-l pe el sa faca primul pas, daca ii arati ca esti moarta dupa el va profita de asta, crede-ma [toti baietii sunt asarolling eyes]. Daca vede ca esti indiferenta va incerca el sa te cucereasca. Bafta!