| Anonim769 a întrebat:

Hristos a Inviat!
Cum ati reactiona daca fostul/fosta s-ar combina cu cel/cea mai bun(a) prieten(a) dupa ce v-ati despartit?

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu am patit aceasta chestie doar ca fata aia fusese prietena mea cea mai buna in trecut acum deja cand se combinase el cu ea nu mai eram decat simple cunostinte.Cand il cunoscusem eram cu ea la plimbare si a fost "martora" la tot inceputul si parcursul nostru si e dureros.
Cel mai vinovat din perspectiva mea este prietenul/a deoarece stia ce si cum si totusi sa aruncat peactic in fata ta in bratele iubitului/iubitei la care poate mai tinei acolo un strop. Dupa o despartire oameni din razbunare mai fac lucuri dar un prieten sau o prietena daca ar fi constien si corect si-ar vedea de ale lui/ei.
I-as spune de la obraz ce impresie mi-a facut si cat de josnic e felul in care a procedat si as incheia orce legatura cu ea.

| Anonim769 explică (pentru Freya1):

Naspa sad.
Sper ca ai reusit sa treci peste >big grin

| OldSoul a răspuns:

Nu as reactiona, dar as tine sa-i amintesc prietenului meu ce a trecut prin gura fostei rolling on the floor L-as cicali mereu intrebandu-l ce gust are.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu as mai vorbi cu acel prieten, asta nu se face.

| Anonim769 explică (pentru MihaiNicu23):

Mie mi se pare " the ultimate betrayal" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As incerca cu cea mai bunã prietenã a fostei big grin focul se stinger Cu foc.

| lilianaadelina a răspuns:

Adevarat a inviat!
"Duca-se impreuna invartindu-se"

Răspuns utilizator avertizat