| RAY a întrebat:

Cum a fost cand v-ati despartit de fostul/ fosta?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Complicat, mia parut rau ca am cunoscut-o altfel acum poate aveam sperante sa mai gasesc una sa traiesc impreuna in viata

| Sofer a răspuns:

Cel mai nașpa moment trăit pe pielea mea.

| SG1995 a răspuns:

A fost bine, relatia era cam fortata. Cand a ajuns si ea la concluzia asta I was relived.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu m-am despartit de Manuela!

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Depinde din ce motive se despart doua persoane. Motive plăcute sigur nu au cum sa fie. Dar depinde cât de neplăcute sunt. Spre exemplu dacă afli ca are pe altcineva te desparti fără să clipești. Când te desparti pentru ca efectiv nu aveți cum sa fiți împreună (din cauza a mai mulți factori) este aiurea. Este dureros. Îți lasă un gol în suflet. (fără cearta chiar dacă are pe altcineva chiar dacă nu, nu îmi place tam-tam-ul asa ca prefer totul calm).

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Nu am avut gagic aasa ca nu ma bag

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Dureros