| xNutellista a întrebat:

Hey! Cum ati reactiona daca fostul/fosta iubit/a va cauta si nu vrea sa accepte despartirea.?

Ce ati face?!

Funda. :3

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Hmmm, e dificil să faci pe cineva să priceapă. Dar cred că cel mai bine e să nu-i dai atenţie, şi să rămâi la hotărârea ta.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

I-as da un picior in gura paparudei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il inpusti

| L7w7n7d7 a răspuns:

Nu s-ar întâmpla asta, nu se riscă.

| GiaNina29 a răspuns:

2 Variante.
1. Daca mai ti la el, discutati
2. Daca nu mai vrei nimic de la el, atunci explica-i ca s-o terminat, si ca relatia nu mai merge, si sa renunte pentru ca nu are rost

| onii1997 a răspuns:

Daca nu mai vrei sa ai de a face cu el cel mai bine este sa nu il bangi in seama, prefa-te ca este invizibil si inceraca sa il ignori cat de mult se poate

| MrNiceface a răspuns:

Trecutul este trecut, renunta la el. Daca nu intelege si tu nu vrei sa mai ai de-a face cu el, roaga un barbat sa bage putin frica in el. Cum adica nu vrea sa accepte despartirea daca deja e "fostul"?

| Ispir_Vlad_1990 a răspuns:

Nu bagi in seama persoana respectiva, ii spui ca nu o/il placi, iar daca patesti ca mine, mai ales cu o fata mai mare cu un an si jumatate in cazul meu, intre timp avand alta relatie cu o fata cu un an si jumatate mai mare(din nou in cazul meu), iti poti lua adio de la viata