| Ione99 a întrebat:

Hristos a inviat! hey, cum a fost primul vostru sarut? unde, cand? cum? detaliii...:*

5 răspunsuri:
| UngUrU777 a răspuns:

Primul sarut love struck...a fost la ziua ei! Cum? Asa simplu de la sine, asa cerea admosfera laughing

| dorin1995 a răspuns:

1 nu cred in hristosu tau. cum sa fie multi fluturi in stomac pe un dig langa apa acum cateva luni laughing esti prea curioasa

| Chuchk a răspuns:

Primul sarut insemna prima dragoste care va ramane in sufletelul nostru mereu este un moment frumos care ne face sa ne amintim cu bucurie la batranete de clipele de neuitat din tinerete. Findca viata trebuie traita din plin

| AccesoriiAli a răspuns:

Incitant laughing UNIC, Vesnic laughing Trist laughing Tragic laughing cum vrei uh s-o iei laughing

| jointandsmyle a răspuns:

Pe o banca in curtea scolii..si ea a facut primul pasbig grin