| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii big hug Hristos a inviat! tongue Cand, unde si cum s`a intamplat primul` vostru sarut? blushing kiss [de curiozitate] kiss Paste Fericit [cat a mai ramas din el laughing ] kiss

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Adevarat a inviat!
Hmmm. primul sarut. clasa a6a cu un tip din a8a, ma luase prin surpindere, trebuia sa plecam acasa si zice catre mine "hei nici nu ma pupi inainte sa pleci" sa ma duc sa-l pup (pe obraz, in gandul meu) si el m-a sarutat, evident jumate curtea scolii fiind cu ochii la noi ca la cinema oh go on! big grin