| Pietricel a întrebat:

Http://m.tpu.ro/......nd-mergem/ fata de felul ei e mai timida. da chestia e: ma saluta cand plecam, ii spun si eu. mai e un lucru: la fiecare 2 minute se uita la mine dar recunosc ca si eu. o visez in fiecare noapte. am la poza de fundal una cu ea. da chestia e ca amandoi avem 10 ani. Primul raspuns are funda

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Eu zic sa mai asteptati putin.
Sa mai crestetiwinking

| Pietricel explică (pentru R0R0):

Da

| Pietricel explică (pentru R0R0):

Cam ai dreptate dar e adevarat

| R0R0 a răspuns (pentru Pietricel):

Nu te ingrijora.
Daca ea e jumatatea ta, veti fii impeuna si peste 10 ani.

| Pietricel explică (pentru R0R0):

Mersi mult asa sper sa fie

5 răspunsuri:
| Jessica007 a răspuns:

Ai 10 ani? Si tu de acum te gandesti la iubire? Pana la adolescenta mai ai 4 ani, nu-ti bate capul cu chestia asta, esti copil.Doamne de varsta ta eu jucam sotron, nu ma gandeam la asa ceva.Mai asteapta sa cresti.Vei avea timp si de iubire.