| AlexAlex16 a întrebat:

Hye. Azi a venit la noi in clasa. o fosta colega de a me-a care a ramas repetenta impreuna cu o fata de care imi place. Fata acea stie ca imi place de ea dar mi-a spus o colega de a iei ca nu vrea sa fie cu mine... dar azi a venit la no in clasa i-am zis buna, ea me-a raspuns si am plecat putin mai incolo la un amic. Ma gandesc ca poate a venit sa vb cu mine ca prea statea tacuta si nu vorbea cu nimeni dar pe de o alta parte cand am salutat-o mi-a raspuns cam rece. Credeti ca ar trebui sa ma duc personal la ea si sa i zic ca imi place de ea sau ce?

Răspuns Câştigător
| sclifos a răspuns:

Alex, stai binisor in banca ta si nu facea nimic, nu trebuie sa-i spui nimic, trebuie sa actionezi, trebuie sa-i propui ceva, sa iesiti undeva, fii si tu oleaq mai matur, si inca una daca vezi ca te respinge nu te da batut chiar din prima, dar oricum daca vezi ca ea da inapoi cu totul pai nu sta nici tu locului ca fete mai sunt si inca nici nu stii cum este o alta fata dupa colt si te place...bafta!

3 răspunsuri:
| sclifos a răspuns:

O

| Xperson a răspuns:

Ar fi bine sa gasesti un moment mai potrivit unde nu va fi nimeni in afara de voi doi, si poate ceva se va

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci acas la ea si sai duci un buchet de flori.