| AlexAlex16 a întrebat:

Hye. Azi a venit la noi in clasa. o fosta colega de a me-a care a ramas repetenta impreuna cu o fata de care imi place. Fata acea stie ca imi place de ea dar mi-a spus o colega de a iei ca nu vrea sa fie cu mine. dar azi a venit la no in clasa i-am zis buna, ea me-a raspuns si am plecat putin mai incolo la un amic. Ma gandesc ca poate a venit sa vb cu mine ca prea statea tacuta si nu vorbea cu nimeni dar pe de o alta parte cand am salutat-o mi-a raspuns cam rece. Credeti ca ar trebui sa ma duc personal la ea si sa i zic ca imi place de ea sau ce?

3 răspunsuri:
| MICHAel a răspuns:

Tu cezi ca ai un viitor langa o astfel de fata ( din cate am intelesde de la tine este o "tuta" de a ramas repetenta ) oricum faci ce crezi si ce iti spune inima

succes

| AlexAlex16 explică:

Ai inteles gresit prietene

| Ancutzza21 a răspuns:

Nu te grabi mai aii putina rabdare vezi ce are de gand sa faca, nu are rost sa te duci sa ii zici cine sti cum o sa reactioneze... poate are iubit mai asteapta cateva zile si dupa aia du-te si spune-i o incercare moarte nu are