| bogdannn114 a întrebat:

I-am dat mesaj fostei dupa 6 luni, cand eram impreuna eram cam nesimtit cu ealaughing imi raspunde cam sec si greu, mai am vreo sansa cu ea?laughing

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să o lași în pace.

| Sofer a răspuns:

Spune-i direct ca vrei sa ieșiți undeva ca vrei sa o vezi. Vezi dacă vrea dacă nu șansele tale sunt 0.

| bogdannn114 explică (pentru Sofer):

Mi-a spus ca nu stie si ca mi-a dat destule sanse

| lorena1gianinak a răspuns:

Depinde ce vrei de la ea. Daca ti ai batut joc de o fata buna atunci renunta si las-o sa fie fericita cu altcineva

| lulufunny6766 a răspuns:

Da, daca ai bmwwinking

| CataLyne a răspuns:

Frate,șansele sunt aproape 0 să-ți meargă! Ori merge bine din prima ori deloc! Nu exista relație de durată cu fosta! TRECI LA NEXT LEVEL?

| Ddeks a răspuns:

Nu.