| Pixxie_9304 a întrebat:

I-ati mai da a 2-a sansa fostului/fostei?

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da.Nu am nimic de pierdut [in afara de timp si incredere laughing ]. Pana la urma conteaza si motivul pentru care v-ati despartit.

| NickiMinaj a răspuns:

Nimeni nu merita a 2a sansa, never ever. A 2a sansa o dai in general pentru ca speri la mai mult, pentru tine. Eu mereu am regretat cand am procedat asa, cu oricine, insa a fost si o data cand am fost cea careia i s-a mai dat o ocazie si am indreptat lucrurile happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Dacă a facut o greşeală minora, ar avea şanse, dar întâi trebuie să demonstreze că vrea o a doua şansă.
Depinde de motivul despărţirii, sau dacă a fost o greşeală enormă, sunt sigură că oricine dintre noi ar sta pe gânduri.
Dacă se culca cu o altă persoană, pentru că nu-i i-am dat ce vroia el, sau ceva asemănător.
Eu una, aş sta pe gânduri câteva zile.
Dacă există iubire, atunci da, mai merge.

Toate cele bune!happy

| Ana a răspuns:

Depinde cu ce mi-a gresit

| Foxy_3377 a răspuns:

Depinde:
Daca mi-ar da un motiv foarte foarte bun cum ar fi ca nu poate traii fara mine si ca ma iubeste enorm cred ca as zice un "bine... poate..."
Daca mi-a gresit grav ceva in gen sa ma insele sau sa ma minta cu ceva grav sau poate ca tipa sau tipul sunt obisnuiti sa le cada toti la picioare... nu as vrea sa ma aflu pe lista happy
Totul depinde de la relatie la relatie nu cred ca vrei sa fii roata de rezerva a unui baiat :*

| Anakatsu a răspuns:

Nu

| MindExplode a răspuns:

Daca m-a inselat, niciodata nu iert dar ii dau o sansa ca sa ma razbun.

| Shine a răspuns:

Nu. Mai ales daca m-a inselat. Oricum lumea e plina de baieti/fete si sunt sigura ca iti gasesti pe altcineva repede!winking

| AdelinaC a răspuns:

Nu, pentru ca cine a inselat odata o va face si a doua oara

| ghineanamaria a răspuns:

Eu una da!

| ivona a răspuns:

Depinde cu ce mi-a gresit, cred insa ca toti meritam o a doua sansa!

| sixtythree a răspuns:

Depinde cat de mare este raul pe care ti l-a facut si cat esti de dispus/a sa il/o ierti. Da a treia din pct-ul meu de vdr nu credsad

| madalinutsa a răspuns:

Depinde daca ar merita si depinde din ce cauza va'ti despartit