| R3aLZz a întrebat:

I-am spus unei fete ca imi place de ea(ieri),ea s-a purtat foarte frumos cu mine, si cateodata m-a intrebam daca ma place dupa ce mi-a dat cateva semne ca ma place.Mentionez ca se poarta frumos doar cu mine din cercul de prieteni din clasa cu care isi petrece cea mai mare parte din timp la liceu.
I-am zis exact asa (din pacate pe skype pentru ca nu o prind niciodata singura)
Eu:Imi place de tine
Ea:Ce?
Eu:Ce nu ai inteles happy
Ea:.
si de atunci nu am mai vorbit
In primil rand, ma intreb de ce s-a purtat atat de frumos cu mine daca nu ma place(dupa mesajele pe care le-am primit am tras concluzia ca nu ma place)
Voi credeti ca am vreo sansa sa fiu cu ea?
O iubesc foarte mult si stiu ca mai exista si alte fete dar ea e singura fata de care m-am indragostit dupa 3 ani doar pentru ca am cunoscut-o mai bine, si nu vreau sa renunt la ea

Răspuns Câştigător
| Anonima00000000 a răspuns:

Deci i.ai zis ca o iubesti si dupa nu ati mai vb deloc asa-i? Nu ii mai scrie nimic pana nu va vedeti fata in fata. Luni cand o sa te intanlezi cu ea sa ii iei un fir de trandarir si sa ii mai zici o data fata ini fata ca iti place de ea si vezi cum reactioneaza. Da.te cu mai mult parfum de cat te dai de obicei si aranjeaza.ti freza mai atent decat de obicei ca sa vada ca ai depus un efort pentru ea. Daca este fericita si zambeste inseamna ca te place. Daca pleaca fara sa spuna nimic este confuza iar daca nu te place o sa iti zica in fata si gata.

| R3aLZz explică (pentru Anonima00000000):

Nu vreau sa stie clasa de relatie, nu ca mi-ar pasa parerea lor, dar poate ei ii pasa(si cum am zis mai sus nu o prind niciodata singura)

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate te porti exact ca o muiere disperata care are impresia ca daca baiatul se poarta super cu ea inseamna ca o iubeste si alt rahat turces alahu abkar haram es salam. faptul ca AIA nu a mai spus nimic trebuie sa iti dea de gandit in momentul asta ea FACE SEX cu un baiat tupeist. daca tu nu ai tupeu si nu o abordezi mai agresiv NU ai cum sa o agati

| R3aLZz explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Se vede dupa tine ca esti cocalar, care se gandeste la o fata doar la cur si tate, vreau sa te informez ca nu toate fetele sunt la fel, si nu imi pasa daca nu ma iubeste, eu tot o sa o iubesc pe ea

| Anonima00000000 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Vad ca tu raspunzi asa urat la toti. Cn te.a suparat de est asa rau?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Anonima00000000):

Nu sunt rau am zis adevarul

| alexandrualind a răspuns:

Sa nu mai vorbesti asa cu ea.

| Anonima00000000 a răspuns:

In ce cl esti? Sunteti in aceeas clasa?

| R3aLZz explică (pentru Anonima00000000):

Clasa a 11-a si da suntem in aceeasi clasa

| Anonima00000000 a răspuns:

Ai zis ca ti.a dat cv semne ca te place. Care ar fi acele semne?

| R3aLZz explică (pentru Anonima00000000):

De fiecare data ma intreaba ce am facut la o chestie ori la test ori cum se face un exercitiu, si dupa schimba subiectul si vorbim mai mult timp in pauza, ma ia de mana, sta pe langa mine, are pretentii de la mine si incearca mereu sa ma inveseleasca cand sunt trist

| Anonima00000000 a răspuns:

Si nu ai putea maine sa ii trm un mesaj sa va vedeti intr.un parc? Doar un mesaj fara sa o suni sau pe skype

| R3aLZz explică (pentru Anonima00000000):

Nu,vreau sa o las sa se gandeasca mai mult, din cauza asta i-am trimis mesajul vineri dupa ore, o sa incerc luni sa o conduc pana acasa si sa il dau atunci

| Anonima00000000 a răspuns:

Da, ar merge si asa happy

| Anonima00000000 a răspuns:

Ce de lume rautacioasa avem aici pe TPU...

Răspuns utilizator avertizat