| CarlaAnneMihaela a întrebat:

I-am spus unui amic "hey baiatule dragut" laughing si ma intrebam ce credea despre mine. Am mai vorbit cu el de cateva ori happy Ma intrebam daca ar fi ciudat sa il imbratisez, sau cum as putea sa intru din nou in vorba cu el? ca de la un timp nu mai iese singur pe afara big grin laughing funda.

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Candva,asa a procedat o fata cu mine! In timp, a fost una dintre cele mai stranse prietenii! Mi-a parut rau ca doar pe-o perioada relativ scurta de 2-3 ani! Bafta in orice-ai face!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ciudat nu poate fi gestul tau, dar aiurea poate fi! Nu poti cuceri un baiat dragur care insa nu te place!

| greyhound a răspuns:

Foaarte subtil.
Cauta un moment in care sa va intalniti si un subiect de discutie si vezi ce se intampla mai departe. Ai si tu putina rabdare.
Daca sari pe el e probabil sa te respinga, ori te va crede disperata, ori va fi prea surprins si va intra in defensiva ori i se va parea ciudat sa fie agatat asa de o fata.

Răspuns utilizator avertizat