| CarlaAnneMihaela a întrebat:

Deci, cum am spus în alte întrebări, vreau să mă împrietenesc cu un băiat din şcoală laughing Şi astăzi când l-am văzut pe acolo i-am spus "hey băiatule drăguţ" şi s-a uitat la mine puţin ciudat dar am văzut un micuţ zâmbet. Ce o crede despre mine? Sau ce aş putea să fac? Mna, când îl văd parcă intru în pământ de ruşine... Fundiţă.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa se tina dupa tine o vreme. Daca nu-i dai apa la moara o sa-si piarda interesul. De...ti-ai facut-o cu mana ta

| Valentinasofi a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie rusine, fii tu insuti, crede-ma ca cel care are de pierdul este el.