| Ruis a întrebat:

Am trimis un mesaj multimedia la un prieten cu o poza, de pe un Samsung galasy y s5200, si imi scria ca se trimite si nu se mai trimitea. Cum pot anula mesajul ca nu mai pot trimite mesaje acelei persoane?

Răspuns Câştigător
| budala20022000 a răspuns:

Restartezi telefonul.te duci la mesaje.cauti conversatia ce cuprinde mesajul video.tii apasat pe MESAJ (nu conversatie)si o sai optiunea sterge mesaj sau delete mesage.succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-l lasi un timp pentru a se trimite.Asa mi s-a intamplat si mie.In fine, inchide telefonul si apoi il deschizi din nou.