| Allexumis a întrebat:

Ce sa fac sai mai dau o sansa fostei iubita sau sa nu-i mai dau o sansa dupa mine eu nu i-as mai da nici o sansa

10 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Pai daca tu stii deja ce sa faci ce simti de ce intrebi niste persoane dintr-o lume virtuala? Pentru ca tu stii mai bine ce simti ce a fost intre voi, si stii mai bine ce decizie sa iei, nu cred ca te incalzeste raspunsul la niste persoane care nu stie cu adevarat ce a fost intre voi.winking

| mona a răspuns:

Faci cum crezi ca e mai bine...depinde si cu ce a pacatuit...

| lethall a răspuns:

Pai depinde a cata sansa e daca e prima daio daca e peste a 3-a nu merita

| adrykiba a răspuns:

Daca tu nu ai mai vrea atunci nu are rost.Indiferent ce a fost sau nu. daca nu iti doresti las-o balta.

| neutrino a răspuns:

Foarte bine faci, sa se invete minte!

| Pitzipoanca a răspuns:

Nu am idee ce e intre voi sau ce a fost. Dar daca tu simti ca nu mai vrei sa fii cu ea, INDIFERENT de motive, nu va mai impacati. Nu ati fost impreuna cu acte, n-o mai vrei deci nu are rost sa va irositi timpul unul celuilalt.

| mada1820 a răspuns:

Pai depinde si de motivul pentru care s-a destramat relatia. Daca nu a facut ceva grav ai mai putea sa ii mai dai o sansa, tu esti singura persoana care are de ales, nu am eu de unde sa stiu daca ar mai trebui sa ii dai o sansa sau nu din moment ce nu stiu pentru ce v-ati despartit.

| JASMYNA88 a răspuns:

Na....acum care a fost motivul certului? dar... oricare ar fi fost, daca tu in sinea ta simti nca nu poti trece peste si nu mai tii la ea, nu are rost sa o lungiti de aiurea

| Cricutz a răspuns:

Nu.

| VirtualEinstein a răspuns:

Depinde de ce ti-a facut.Intrebarea ta e incompleta