| iloveyourprettysmile a întrebat:

Hey TPU!
Este vorba despre un baiat care este din satul bunicilor mei. mie imi place de el, dar nu stiu daca si el ma place.cand trec pe la el pe la poarta mereu imi zambeste. face multe lucruri care ar parea ca ma place dar nu sunt sigura daca este adevarat.sora mea este buna prietena cu sora lui.sora lui ne cheama des la ei la poarta, si cand ne ducem acolo ma intalnesc cu fratele ei adica de cel de care imi place.mereu imi zambeste si vorbeste foarte putin cu mine. ce parere aveti despre el?

2 răspunsuri:
| αηÐℜε a răspuns:

Pai.cand e singur vorbeste cu el daca te place sau ce parere are de tine. Daca iti este rusine poti sa stai cu el mereu sa vorbiti si poate lui o sa-i placa de tine si iti spune el ca te place. funda:*?

| Cherry_8975 a răspuns:

E timid.