| laura06pitica a întrebat:

Am si eu o problema. si sper sa ma ajutati sa o rezolv.
Ca fiecare adolescent de varsta mea am avut probleme in dragoste si din nefericire mi s-a intamplat si mie.
Acum 2 luni, am cunoscut un tip de care m-am indragostit la inceput eu am facut ce am vrut din el si acum s-a intors roata ne potrivim perfect la orice dar cu timpu au aparut si certurile din ce in ce mai grele ma insela pe fata si imi spunea gen " viata mea eu pe tine te iubesc cu ele imi fac talentul " si eu tot timpu il iertam a inceput sa ma jigneasca sa imi faca tot felul de faze aiurea si eu tot timpul taceam da sunt o proasta recunosc la noi asta era meniu ziua ne certam si noaptea ne impacam imi zicea 2 vobe si un cuvant si ma corupea ne impacam gen " te iubesc viata mea mor de tine eu cu astea vorbesc asa fac misto de ele" si multe altele pana intr-o zi cand n-am mai putut rezista si i-am zis ca vreau sa ne despartim pur si simplu mi-a inchis telefonul in nas nu l-am cautat nu l-am sunat am asteptat sa vad ce face.si surpriza m-a sunat si-a cerut iertare si ne-am impacat nu a durat mai mult de 2 zile ca am luat-o de la capat cu certuri si pana mea am ajuns la desprtire din nou tot eu am pus punct si imi pare rau. Acum ne-am despartit definitv. sta cu o alta tipa si face toate astea sa ma faca pe mine geloasa...eu l-am mai sunat l-am mai cautat mi-a spus ca ne impacam si a doua zi a iesit cu alta, ce sa mai inteleg ce sa mai cred ce vrea de fapt de la mine? il iubesc foarte mult asa cum e el.il vreau inapoi dar sunt sigura ca el nu mai vrea ce as putea sa fac sa il fac sa ii vina mintea la cap si sa fim iarasi impreuna sa fie cum a fost. Ajutati-ma va rog.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Sunt sigura ca acel baiat te-a iubit...doar din vorbe! Este mai bine ca v-ati despartit, chiar daca acum suferi, iti va trece si iti vei gasi pe cineva care sa te aprecieze!

| ROB3RT89 a răspuns:

Din cate inteleg de la tine, acest baiat nu te-a iubit! Tu ai fost naiva ca ai pus mereu botu la vorbele lui, el probil e geni care umbla din floare in floare... Daca te iubea si te respecta, nu facea faze de genu.Incerca sa-ti gasesti pe cineva care stie sa te iubesca si sa te respecte, asta daca vrei sa numai suferi!

Răspuns utilizator avertizat
| ROB3RT89 a răspuns (pentru ale1515):

Trebuie sa testezi persoana de langa tine inainte sa ivestesti sentimente! Genu de oameni care pun botu la ori ce vorba, evident ca ar fi crezut tot!

Răspuns utilizator avertizat
| ROB3RT89 a răspuns (pentru ale1515):

Frumos am si vorbit, vezi cum vorbesti tu domnisoara! Nu te mai baga tu sa comentezi, din raspunsurile tale se vede ca n-ai experienta in asa ceva+ ca limbajul de pitipoanca te cam da de gol.Ai vazut tu ca am vorbit urat? Daca da, doava...Pana atucni inchide gura sa nu tragi curent, si cel mai importat, citeteste regulamentu site-ului unde vei observa ca nu e permis limabjul prescurtat ca pe mess

Răspuns utilizator avertizat