| anonim_4396 a întrebat:

Ia raspundeti baieti, care din voi vreti si va doriti ca viitoarele voastre sotii sa fie virgine? si albul rochiei de mireasa sa nu fie patat de altii? si patul de nunta sa fie imaculat ca si dragostea voastra? da sincer, nu figuri...

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Bine te-ai gandit... dar nu e aceeasi faza ca si cu o iubita p care o ai de 5 ani. o iubita care a fost dezvirginata d tine si care doar p tine t iubeste? si la urma cazi d acord sa t casatoresti cu ea?

16 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Te rog, lasa-ma sa fiu si eu baiat macar 1 minut...
Nu se mai poarta, rochia a devenit un accesoriu necesar pentru o nunta cu care trebuie sa ochii nuntasilor, cu cat este mai scumpa cu atata darul este mai mare.
Daca ceri ca fata sa fie virgina gasesc normal ca si baiatul sa fie la fel.
Costumul de nunta al barbatilor de ce este negru?
Exista o gramada de trucuri ca iubita sa-ti arate ca este virgina si fii sigur ca tu o vei crede.
"Nobody" ce-ti veni cu intrebarea asta vrei sa-si se ia insurateii nevestele la bataie ca nu au fost ei primii?
Daca este virgina mireasa se va gasi un moment cand barbatul sa-i reproseze sotiei: daca nu te luam eu, nu te mai lua nimeni, ca erai virgina cand te-ai maritat cu mine si totul are o continuare care poate degenera in violente...gata...

cami
| cami a răspuns:

Si eu (in ciuda faptului ca sunt fata) vreau lucrul asta. dar se pare ca acum moda s-a cam, schimbat...nu prea le mai accepta ei asa...straight face culmea?!

| Sara2 a răspuns:

Ei bine, daca toate femeile din lume s-ar marita virgine iar cei casatoriti nu si-ar insela nevestele inseamna ca toate femeile chiar si barbatii ar fi teoretic virgini (cei necasatoriti)

regis
| regis a răspuns:

Imi cer si eu voie sa ma consider necasatorit pentru 1 minut. Nu mi-as dori ca viitoarea sotie sa fie virgina, insa m-ar bucura foarte mult asta, m-as simti foarte important si mandru ca sunt singurul care a ajuns atat de aproape de inima ei. Si cu toate ca nu e frumos ce spun, nu as astepta nici intr-un caz nunta; daca nu reusesc sa ii castig din timp increderea nu ma voi casatori cu ea in speranta ca o voi castiga dupa. Si ca sa fiu si mai rau, as lua in calcul si varianta ca intre timp sunt toate sansele sa nu mai fiu primul...

| greg a răspuns:

EU

prfml
| prfml a răspuns:

Ca sa gasesc o viitoare sotie virgina ar trebui sa o fac cu riscul de a fi acuzat de pedofilie. Stim cu totii ca lumea s-a schimbat, viata sexuala incepe mult mai devreme si mai rar sunt fetele care vor sa se pastreze virgine pana in noaptea nuntii.

| bibitza a răspuns:

Si cum ar fi sa te casatoresti cu o virgina si sa nu va potriviti la pat?hee hee...eu am auzit de asemenea cazuri...si pe me primul baiat m-a lasat ca nu imi placea sa fac...cica dragoste...acum daca ar stii el cum sunt dupa 3 ani... devil rolling on the floor

| yoanna73 a răspuns:

DACA FEMEIA VREA SA TE INSELE, TE FRAIERESTE DUPA NUNTA.NU CRED CA E IMPORTANT ASTA CU VIRGINITATEA.SAU VEI AVEA MAI MULTA INCREDERE IN EA? DACA NU MERGE, NU MERGE SI GATA.

| marria a răspuns:

Stii cum e ...si o pereche de pantofi o probezi inainte de a o cumpara. da pai o nevasta... dc fata sa fie virgina si baiatul sa aiba n femei care i-au trecut prin pat? .nu mi se pare corect

| csintalan a răspuns:

...mai bine o masina rodata, ...decat una ne rodata,... posibilitatea de a se gripa motorul la mine poate fii mai mare... iar culoarea alba ma duce gandul la doliu, ...lasa patul ca scartaie, ...ca si mersul pe jos e mai sanatos,... dar din pacate virgineitatea se gaseste doar in DEX,...

| csintalan a răspuns:

...Maria, in viata multe lucruri nu sunt corecte,... iar voi cu toti vreti ca mereu sa fiti primi,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi-as dori o nevasta virgina... din simplul motiv ca va fi curioasa sa vada cum face dragoste si vecinul sau colegul de servici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va cred. vreti sa fiti moderni, doar din varful buzelor.in iatac se schimba treaba.de ce? santem schimbatori ca vantul, ne dam duri dar mai plangem si noi cateodata nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai bine ma Nobody adica pina atunci nu s-a uitat nimeni la ea si m-a gasit pe mine mai bleg? Ne dam seama insa ca in realitate toti ar fi vrut virgine dar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca in noaptea nuntii constati ca nu e cu toate ca ea jurase ca e? Asta-i visul oricarui barbat, dar se poate trece peste.

| rayo4 a răspuns:

Pt mine nu conteaza daca e virgina sau nu sincer iubita mea si viitoarea sotie nu a fost virgina cand am inceput noi relatia da nu m deranjeaza deloc asta desi ea imi zice mereu ca ar fi vrut s fiu eu primul din viata ei