| anonim_4396 a întrebat:

Iar probleme cu dragosteabig grinPai azi l-am sunat pe prietenul meu si tot ii scoteam ochii ca a sunat-o pe una dintre prietenele mele. El nu a iesit aseara la discoteca si vroia sa stie daca am de gand sa ies fara el si de asta a sunat-o. Am vrb 35 de min in care ne-am certat pe chestia astastraight faceIar la un moment dat mi-a promis ca nu o va mai suna niciodatastraight facesi eu i-am zis ca nu vreau sa-mi promita nimic si ca poate sa faca ce vreasad
Atunci el s-a suparat ca i-am zis asa si a spus ca noi vrb atata timp la tel numai despre aia...si mi-a spus sa nu-l mai sun. I-am spus ca nu o sa-l mai sun deloc, si el a zis ca nu vrea sa se certe cu mine din cauza lu'aia, dar decat sa-l sun sa-i zic numai de ea, mai bine sa nu-l mai sun. Si face ca: "bine atunci mai vrb" si eu i-am spus: "nu cred pentru ca mi-ai spus sa nu te mai sun" si el a zis ca da, sa nu ma mai suni, dar mai vrb...sad
Acum sunt asa suparatacryingsi intr-un fel ma consider eu vinovata ca poate nu trebuia sa-i spun atata de aia, pentru ca la un moment dat mi-a spus: "esti foarte geloasa"...si chiar am decis sa nu-l mai caut deloccryingsi n-o sa-l mai sun, o sa fac exact cum mi-a zis elbroken heart.
Voi ce credeti? ar trebui sa-l sun?
sad
Multumesc!sad:*

Răspuns Câştigător
| Sheridanx a răspuns:

Cred ca esti foarte geloasa aproape fara nici un motiv. Sunand'p pe prietena ta nu inseamna ca era interesat de ea, inseamna doar ca se interesa de tine. Sfatul meu e sa incerci sa iti controlezi cat de cat gelozia. La un moment dat, prietenul tau s-ar putea satura sa nu ai incredere in el.
Oricum, revenind la subiect, cred ca ar trebui sa il suni. Nu se merita ca o relatie sa se termine doar din cauza unor mici neintelegeri. Sunt sigura ca multe din lucrurile pe care le-ati spus cum ar fi "sa nu ma mai suni" sau "nu cred ca o sa mai vorbim" au fost spuse doar pe moment, fara sa le credeti. Deci.suna'l :*

5 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Pai sincer, in cazul asta tu esti vinovata, nu trebuioa sa vorbesti asa urat cu el, esti prea 'rea'. Sunal, sau iesi la o plimbare cu el si cerei iertare, zii ca erai prea suparata si de aia asa ai vorbit, impacativa, ca ar fi pacat de la o prostie sa nu mai vorbiti.Bafta :*

| Deddu a răspuns:

Raspuns: DA suna-l. creere=ti scuze, recunoaste ca esti geloasa si spune-i ca esti asa pentru ca il iubesti. apoi va impacati si o fi binebig hug zi tu ca nu-i asalaughing. se mai intampla stai linistita:*

| Kid_2271 a răspuns:

Depinde cat de mult ti la el eu sincer sa fiu in locul tau l.as suna pentru ca v.ati certat dintr. o prostie si nu cred ca e chiar atat de suparat pe tine odata ce a zis sa nu il mai suni dar mai vorbiti nu stiu fa ce vrei asta e parerea mea :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebuii sa-i explici ca te simti vinovata pentru simplul fapt ca i-ai vorbit asa...Ar trebuii sa-l suni, sa discutati calm si deschis! Sa clarificati ceea ce este neclar intre voi...si dupa aceea trage-ti o concluzie, veti revenii la aceleasi sentimente sau va veti despartii!?
Nu fi indiferenta cu el ...il doare! Daca nu va raspunde dai un sms cu tot ceea ce te macina pe tine, fi sincera cu el! Daca te iubeste cu adevarat te va intelege! happy
Aveti grija de voi si sa aud vesti bune! ^_^
O zi faina in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Afla daca te iubeste. Zii ai ancredere an mine sau am terminato.Trebuie sa vezi si tuh cu cine te ancurcibig grin