| anonim_4396 a întrebat:

Iar probleme cu dragostea. Va spuneam ca prietenul iubitului meu imi spunea ca sta cu mine doar ca sa ma f**a si tot felul de chestii din astea.Nu l'am luat in seama adica bine m-am gandit la asta din cand in cand dar nu i'am spus nimic.ieri m-am certat cu prietenul meu din cauza comportamentului lui indiferent si imi tot repeta ca se schimba si ca isi cere iertare etc. L'am iertat normal pentru eu chiar tin la el si se trezeste din nou prietenul lui sa imi impuie capul cu prostii cum ca iubitul meu i'a spus ca il doare undeva daca ma despart de el pentru ca oricum are altele vizate! M'am inervat normal si am inceput sa plang si i'am trimis prietenului meu mesaj ca vreau sa ne desp.In secunda urmatoare m'a sunat si m-am intrebat ce s'o intamplat cu mine si i'am zis ca nu pot vb la tel ca ma aude mama da sa intre pe mes. A intrat si i'am spus asa"Daca ti'as spune ca nu o sa ma culc cu tine ce ai zice? Ai mai vrea sa fim imp?"El m'a sunat sa vb cu mine sa ma auda m'a intrebat direct cine ce povesti mi-a bagat in cap si am tot negat ca mi'ar fi spus cineva ceva iar apoi el a spus ca normal ca ar mai vrea sa ramanem imp apoi mi-a spus ca o sa afle cine o scos povesti si imi promite ca il v'a bate pana ce ii da singe.Era asa de nervos dar apoi dupa ce prin tacerea mea i'am confirmat ca prietenul lui mi-a spus toate astea a revenit la noi. Mi'a spus ca ma iubeste ma iubeste mult si cand a vazut mesajul i'a stat inima in loc. M'a intrebat daca eu chiar nu mi-am dat seama ca prietenului sau i place de mine si ca minte ca sa ne desparta. Mi'a spus ca are o gramada de fete care vor sa fie cu el dar el nu vrea pe altcineva decat pe mine ca asta e genul lui sa faca misto ca si tatal lui e la fel si maicasa se supara si ii trece ca ar trebui sa ma obisnuiesc si din nou ca ma iubeste mult. Apoi mi-a spus ca ma lasa sa ma culc pentru ca era tarz si ca ma iubeste mult si sa am o noapte buna.Prietenul sau vorbea in tot acest tp cat eu vorbeam cu iubitul meu la tel pe net cu prietena mea si ii spunea ca sunt o fraiera ca il tot iert si ca asta e genul lui si o sa se comporte din nou urat ca o sa mi-o traga si apoi o sa ma lase si din astea.La scoala s-a aflat despre toata povestea asta si toti se uitau la baiatul acela ca la un infractor ca a incercat sa ne desparta ca sa fie el cu mine.Chestia e ca de la un timp nu mai e la fel adica se uita cu atata drag la mine prietenul meu si ma suna si astazi am fost la biliard si eu nu stiu sa joc si tot insista sa ma invete dar nu ma mai saruta si nici nu m'a condus acasa ca de obicei bine eram cu pr mea si el a mai ramas in oras dar totusi imi lipseste felul cum se comporta la inceput.Suntem imp de 3 luni vb muult la tel cat nu suntem la scoala dar cum va spuneam imi lipseste sarutarea sa imbratisarea tot. Ce se intampla cu noi?

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ai o discutzie in care sa-i sp totul: c iti place si c nu! spune-i ca-ti lipsesc saruturile si imbratzisarile lui!

| GyeBaek a răspuns:

Poate crde ca a gresit si incerca sasi repare greseala, tu tu trebuie doar sa-l ierti si sa speri ca se va schimba.

| flor_4630 a răspuns:

Eram sigura ca asta incerca prietenul iubitului tau sa obtina de la tine. Spune-i iubitului tau ce te deranjeaza la el, ca s-a schimbat ceva la voi si ca vrei sa fie totul ca la inceput.Nu lasa rautatea aluia sa va desparta.Fiti puternici.Bafta!

| emi29 a răspuns:

Crezi ca prietenul iubitului tau il punea sa fie indiferent?, poate te place, dar vrea sa fie si cu altele, esti dispusa sa-l imparti? unii sunt gelosi chiar daca nu iubesc persoana respectiva, de ce sa fie fericiti cu altii