| IloveSumme a întrebat:

Iata ca revin aici.
Iubitul meu e idiferent! straight face
Nu ma cauta, nu ma suna, nu nimic. Cand ii zic ca vreau atentie, ca vreau mai multe de la el, NE CERTAM straight face.
Eu mereu cedez la cearta, il sun eu, mereu imi propun sa fiu indiferenta, dar e asa greu crying, numai pot.
Il iubesc, dar el cateodata(doar cateodata) vorbeste foarte rece, iese numai cu prieteni sau etc. cand ne vedem e tandru, dragut, in rest.nada.Cand ne certam si ii fac reprosuri imi zice ca si eu sunt aiurea, ca fac asa, ca daca eu nu ma schimb nici el nu o face.

Dar ce naibii, vorbeste in figuri, sa se dea interesant? oh go on.nu ma injurat/jignit niciodata, doar vorbeste RECE happy. m-am saturat.parca as fi pe locul 5. ce sa fac?sad (de inselat, nu cred.happy )

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Singura chestie pe care o poti face e sa-l parasesti!
Langa o ''mumie'' fara sentimente nu ai ce face...

Eu cred ca el nu tine la tine, dar ca sa te convingi de asta nu il mai cauta 3 zile, doar atat.Si daca nu face nicio miscare in timpul asta, da-i papucii!

Nu are rost sa te umilesti!

| Crisu a răspuns:

Sa fie el indifernt si sa fi si tu? ce relatie mai e asta? sincer acum. poate ca ar trebui sa luatsi amandoi o pauza.tongue

| fabiola a răspuns:

Indiferenta spune multe, nu cred ca as putea sta langa un om indiferent! Acum vezi ca nu cumva sa fii tu prea posesiva, lasa-l si pe el sa ia decizii, sa te sune!

| tyana a răspuns:

Ai facut o obsesie pentru el si daca nu iti revii, iti spun sincer ca il pierzi.Esti ca o planta agatoare care in scurt timp il va sufoca.Eu inteleg ca il iubesti dar altceva nu ai de facut decat sa te tii scai dupa el? Nu am auzit niciodata un barbat caruia sa ii placa genul asta de femei.
Asa cum el simte nevoia sa iasa cu prietenii asa ar trebui si tu sa faci.Sa ai si tu viata sociala iar centrul universului tau sa fii tu, nu el.Asta iti va aduce mai mult respect si atentie din partea lui decat cersitul.

| shtephie a răspuns:

Fii si u indiferenta, nu-l mai cauta, nu-l mai suna straight face, vorbeste-i rece, du-te si plimba-te cu prietenele...sa vezi daca se schimba. Dar din cate citesc nu prea te iubestestraight face!

| marsy a răspuns:

Daca va certati nu-l suna tu prima de fiecare data! El poate isi permite prea multe. tu il iubesti si esti cu ochii incchisi si cedezi de fiecare data! Nu-i permite sa te supere. Iubeste-te pe tine si daca a el este indiferent, ii place sa iasa numai cu prietenenii si cu tine doar cind are chef, atunci nu e cazul! Succese

| d3utzsa a răspuns:

Offf... te inteleg perfectsigh

exact situatia asta am avut-o si eu...

eu il sunam mereu, de cate ori ne certam mereu il iertam.

si daca a vazut ca tinem la ei si-au luat-o in capwinking

asa ca incearca sa fii si uh indiferenta! daca chiar ii pasa de tine o sa te caute cu siguranta!

la mine nu a fost cazu pentru ca el a tinut la mine doar la inceput si pentru el un an a fost o zioh go on

asas ca incearca si uh sa fii indiferenta sa vezi ca o sa se intoark roata:X

sper sa te fii ajutat cu ceva:*:*

succes:X

| m0z0lici a răspuns:

Asa am patit si eu acum vreo 4 luni. M-am combinat cu un baiat, am crezut ca voi fii fericita cu el, dar nu era decat un ratat! Nu stia sa faca nimic, avea figuri, unde mai pui.ca era si prost. Habar n-avea pe ce lume traieste. Ne certam foarte des, era indiferent, tipa la mine, etc. Acest gen de persoane nu merita nici macar sa dai un scuipat pe ei. Ce te sfatuiesc... e sa-l lasi, sunt milioane de baieti care te-ar putea merita si pentru care ar face orice sa-ti fie bine. Esti fata, ai nevoie de afectiune, de iubire, de tandrete, da vorbe frumoase. Desparta-te de el, desi, e greu, decat sa-ti faci rau, sa cazi in vreo depresie din cauza unui nenorocit care nu stie sa aprecieze omul la adevarata lui valoare.

| m0z0lici a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu ceva: Daca ai prietena eu zic ca ar trebui sa o iei si pe ea pe unde te duci, nu? Ca doar de asta te-ai combinat cu ea. Nu trebuie sa pui prietenii pe primul loc, ca nu se stie niciodata cum iti va intra acea fata la inima, iar prietenii ii poti pierde. Prietenii vin si pleaca. Asa ca gandeste-te draga mea la ce vrei sa faci. Gandeste-te ca meriti ceva mult mai bun decat un cioban. N-are rost sa te necajesti. :*:* Te pup. Sa ne vii cu vesti bune! big grin

| Mada a răspuns:

Ummm groaznic. Daca el nu arata interes, tu de ce o faci? Las-o mai moale 1 saptamana, 2, nu-l cauta, apoi o sa-si dea seama ce-a gresit si o sa te caute el.
Bafta :*.