| wolder a întrebat:

Idei de cadouri pentru iubit? cat mai MULTE funda happy

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Un album cu poze cu tine si el, un parfum si un ceas ar fi un cadou dragut

| MariaRawr a răspuns:

Un ceas, un tricou, o perna cu poza voastra, in forma de inima, un parfum, un trenning/o pijama, un tablou, o sticla de vin (sau bautura lui preferata) Nu stiu. Asta mi-a venit acum in minte! Sper ca te-am ajutat si Sarbatori fericite! :*

| Iuliiaa a răspuns:

O rama cu braduleti sau chestii de Craciun, cu o poza cu voi, o camasa, un tricou, un fular, un plover, un ceas, un breloc, o sticla de sampanie, o carte, ceva decorativ (statueta, orice), un tablou mare pentru camera lui, un joc de pc, un film.

| CheLoo23 a răspuns:

Un ceas frumos de la Mall sau un sarut foarte special afara sau o reincarcare la telefon sau ceva facut de mana ta exemplu o bratara chiar daca pare banala acea bratara dar este facuta de tine pentru el happy in rest pun pariu ca si tu ai 1.000 de ganduri si cred ca sti deja ce sa-i cumperi doar ca esti unpic nedumerita vrei sa fi in pas cu lumea mondena si ne mai ceri si noua cate un sfat bye happy

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Crede-ma ca sunt baiat daca te iubeste, un sarut si o poza cu voi 2 e de ajuns fai o seara magica (nu sex) pune-i un film dai un sarut si o poza cu voi dai si o sa fii multumit daca te iubeste! Sau daca vrei sa-i iei ceva mai special iai un tricou cu poza voastra pe el!

| AnnAnarchy a răspuns:

Orice taica. Tre sa stii ce-i place si ce nu. Esti genul mai romantic si dezgustator de sentimental? Daca da.ia in considerare celelalte raspunsuri. Daca nu, poti sa-i iei orice. Un tricou cu mesaj amuzant. O carte. Chestii in ton cu sarbatorile. Sau ceva de care are nevoie. Sau sa zicem ca v-ati plimbat prin magazine si v-ati uitat impreuna la o gramada de chestii dar el a ramas cu privirea atintita asupra unui anumit lucru. De exemplu eu i-am facut cadou unui prieten un set de doua globuri negre pe care poti sa scrii cu creta si i-am scris un mesaj ciudat si amuzant pe care doar el l-ar intelege. Daca te intereseaza sunt in Cora. Si sunt destul de ieftine