| sorin879999 a întrebat:

Idei de cadouri pentru iubit?

7 răspunsuri:
| Piinkyy a răspuns:

Hai sa iti dau exemplu un cadou care i-am facut eu prietenulu imeu si anume o rama cu poza lui preferata cu noi 2 pe care am inscriptionat te iubesc"si alintul".un alt cadou pe care il poti oferi este un ceas,parfum, tricou-bluza(haina de orice tip), un album cu poze, sa mergeti la un film impreuna, sa ii cumperi o jucarioara care sa ii aduca aminte de tine:*

| dragos9234 a răspuns:

Galaxy s3/galaxy note2/iphone5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O schimbare de sex.

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu sunt sigură în privinţa genului tău, dar să zicem că eşti fată din moment ce cauţi cadouri pentru iubit... Deci, îi poţi lua un tricou sexy sau ceva ce lui îi place foarte mult, sau un parfum, ceva de agăţat la chei, ceva cu numele tău sau sunt chestii dinalea pentru chei pe care scrie ceva despre dragoste. Am văzut că sunt cărticele dinalea la magazinele pentru cadouri unde scrie despre dragoste şi chestii din astea. big grin Sper că te-am ajutat! big grin Baftă şi sper să-i placă orice îi alegi. happy :*

| Mlov3u4ever a răspuns:

Un parfum de la avonbig grin...nuj nu am nici o idee

| piki98 a răspuns:

Poate o cutie de ciocolata daca nu vr ceva scump. daca ai bani du-te cu el in hawaii

| PrintesikRouz a răspuns:

Nişte cătuşe şi un bici.Eh? Tu cu iubiţelul tău o să vă distraţi de minune!