| Ştefanovici_Andreea_1997 a întrebat:

Idei de cadouri pentru iubit

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Veverita.

| SkyPilot a răspuns:

Tu, purtand numai o fundita rosie la gat happy

| justadream94 a răspuns:

Niste momente placute cu tine ar fi tentante si destul de suficiente..imbraca-te cu ceva provocator..cat mai sumar devil

si daca tot vrei sa ii iei ceva..asi personaliza o sticla de vin big grin

| Rainmaker a răspuns:

Buna Andreea!
Iubitului nu trebuie sa-i daruiesti obiecte. Poti in schimb sa-i daruiesti momente placute si acestea, indiferent de ocazie.Fa si tu ceva ce consideri ca i-ar face o mare placere.
PS-(nu te gandi neaparat la "veverita" ante-vorbitorilor mei).

| LoveYou7784 a răspuns:

Daca il cunosti bine atunci gandeste.te la ceva ce isi doreste si i.ar placea sa aiba si cumpara.i acel lucru happy