| anonim_4396 a întrebat:

Idei noi in pat?! laughing) Vreau ceva nou, sa-l satisfac pe prietenul meu!

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Aceste idei depind de compatibilitatea dintre voi si nu de mine sau de cititorii TPU. Depinde cat de libertini puteti fii sau cat va permiteti sa faceti. Nu te gandi numai la pat cand ai o camera intreaga si trebuie sa profiti de fiecare bucatica a ai. Lucrurile planificate de obicei ies mai salbatice sau mai bune, trebuie sa lasi frau liber imaginatiei si o partida buna presupune sa lasi organismele voastre sa reactioneze.
Sfat: poti fi salbatica sau sa te lasi dominata.

| rares80gold a răspuns (pentru MeConstantine):

Din ce ai spus tu eu am auzit doar:bloboblobobobobloboblabo

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune tu ce ati facut si noi iti spunem ce-a mai ramas de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex oral.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimba lenjeria, spal-o cu Cocollino sa fie ca noua...

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu tot timpul găsești sfatul/replica potrivit(ă) laughing?
Măi, se vede că esti plin de energie! Te dezlănțui bine, nu ratezi momentele. Nu ți se mai descarcă deloc bateriile ălea... Duracell? Așa bune sunt?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Keep going, and going... anyway, sunt "rechargeabile"... chiar, cum oare se traduce "rechargeable" pe romaneste?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasă tu engleza, acolo-i simplu, la tine-i mai complicat, o reîncărcare mai specială, ceva un amestec de foc si... benzină laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, abia acum am vazut dorinta ta. Hai că ti-am dat acceptul si esti pe lista mea! Sper să nu mă dezamagesti că e... vai happy!

| Gogu06 a răspuns:

Cum dracu sunt unii asa norocosi laughing. Auzi tu, nu stie ce sa mai faca sa il satisfaca. Totdeauna mi-am dorit cand ma trezesc dimineata, sa fie fata sub cearceaf facandu-mi un blow. As vrea sa ii spun prietenului asa: "Bah, cand ai prea mult e bine sa imparti si la altii" laughing.

| Denis777 a răspuns:

Incearca ceva cu mancare, dulciurilaughing

| Pitiica a răspuns:

Încerca cu frișcă, ciocolata, un masaj erotic:d încercați sub dus, 69, sau in cada:d daca aveți posibilități in masina:d sau într.un lift.fiți spontanibatting eyelashes saulaughing... încerca într.un sex shop si cumpăra niște cătușe si eventual un bicilaughing:d atâtea idei am...da e prea mult de scris. sper ca te.am ajutat