| alexmartis a întrebat:

Buna, deci am o problema, va rog eu am nevoie de ajutor cineva care se pricepe.
Ieri 2octombrie pe la ora 17:00-18:00 am avut contact sexual neprotejat.
A foat gagicamea la mine, am facut sex, mi-am dat drumul pe fundul ei, m-am sters cu un prosop pe, penis si dupa am stat vreo 5minute fara sa facem nimic si dupa mi-a facut oral vreo 6-7minute (nu mi-am dat drumul) dupa ce mi-a facut sex oral i-am bagat penisul in vagin si am facut sex iar si mi-am dat drumul tot pe fundul ei. Is sanse sa ramana gravida gen de la sperma ramasa in penis sau au murit spermatozoizii?
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sanse mari sa ramana gravida, deoarece aveai deja sperma ramasa pe teava, de la prima partida sexuala, care s-a scurs in vagin imediat cum a fost reintrodus penisul a doua oara, iar daca fata este acum in perioada fertila, sarcina s-a produs deja.

Asta este greseala fatala, dupa ejaculare degeaba stergi penisul, ca ramane sperma pe teava, la interior, care se scurge in vaginul fetei, la urmatoarea parida sexuala, in primele secunde cand penisul este reintrodus si daca fata este in perioda fertila, ramane imediat gravida.

Chiar nu ai avut 2-3 lei in buzunar sa cumperi 2 prezervative?

| alexmartis explică (pentru Violleta2022):

O fost pe ciclu luna trecuta pe la inceput. O spus ca ar trebui sa i vina!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, daca nu ti ai dat drumul in vaginul ei nu sunt șanse sa ramina insarcinata, si daca i ti dadeai drumul in vagin tot nu raminea gravida daca nu era in perioada fertilă, asa ca stai calm, ce varsta aveti voi tu si ea?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil ca peste 9 luni sa fii tătic de băiat sau fata sau de ambii(gemeni).

| Sophieka a răspuns:

Deci, vei deveni tatic?

| CarmenCraciun a răspuns:

''Ieri 2octombrie pe la ora 17:00-18:00''
E de rau. Daca era intre 18.05- 19.00 era in ordine.

Numarul 17 care reiese din orele comunicate de tine prezic un eveniment peste fix 9 luni si 6 zile.