| Whatthehell66 a întrebat:

Ieri am cunoscut un baiat foarte dragut. Seamana super bine cu justin bieber. Mi-a cerut sa ii dau niste poze cu mine, apoi mi-a dat el. Mie mi-a placut de el si la el de mine. Doar ca verisoarei mele si prietenei ei ii place foarte mult de el. Ieri in timp ce vorbeam cu rares (asa il cheama) imi trimite conversatia pe care verisoara mea o purta cu el. In care zicea ceva de genul : Eu tot incerc sa iti spun ca te iubesc. Vreau sa fiu impreuna cu tine. Iar el ii spune ca nu ii place de ea deloc. Atunci ea (verisoara mea) l-a intrebat ca daca nu o place pe ea atunci pe cine place. El a zis ca ii place de mine si ca sunt cu el. La care ea raspunde : ce? iti place de c***a aia? Apoi el nu a mai spus nimic. Verisoara mea a intrat pe mine si doar atat mi-a spus : Mersi ca mi l-ai furat. Adio!

Dar inainte de toate astea ea a incercat sa ma faca sa nu-l mai plac zicand ca doar isi bate joc si nu are ce face doar pentru a sta ea cu el. Desi el ii spune de atat de multa vreme ca nu ii place de ea.

Urmatoarea zi ma intreaba daca sunt cu rares, iar eu i-am zis ca da. La care ea : bravo tie! Eu sunt cu frateso.

Deci nu mai inteleg nimic. Ea vroia doar sa ma faca sa sufar sau de ce s-a certat cu mine in halul asta daca nici macar el nu o placea.

Scuze daca am scris prea mult. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt cam de acord cu LENKASRK.Acum ca lumea e rea eu nu mai am inceredere in nimeni dar chiar in nimeni iti jur ca nici in parinti surori frati orice eu nu mai am incredere, am incredere doar in mine si eu sunt sigur pe mine ca nu pot sa te bazezi decat pe tine in a luat o decizie corecta bafta:*

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ce verisoara ai! Pai cum as putea sa te ajut, singurul lucru ce pot sa ti-l recomand este sa nu te lasi afectata de iesirile ei, dar sa fi atenta la ce masinatiuni o fi avand ea in gand. thinking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eh astea sunt copilării. Verişoara ta e nervoasă şi de asta a acţionat aşa. Nu îi da prea mare atenţie, las-o în pace să-i treacă nervi. Nu i l-ai furat. Ca să furi ceva trebuie întâi să ai acel ceva. Poţi fura obiecte dar nu persoane şi cred că Rareş ăla nu e o jucărie! Baftă!

| Vizitiul a răspuns:

Plozi teribilisti...

| ClaraZ a răspuns:

Cum sa se certe doua verisoare care ar trebui sa se inteleaga ca niste surori pentru un baiat care doar seamana cu Justin Bieber.Foarte copilarescoh go on

| яubic a răspuns:

Verisoara aia a ta e clar super geloasa pe tine.

| ReadyToHelp a răspuns:

Acum luymea e rea si nu merita sa ai incredere nici chiar in verisoara ta (ma rog, parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilarii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine te sfatuiesc sa no crezi pe verisoara ta pentru ca si mie imi spun prieteni sa ma despart de dragos si el seamana cu justin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie o poza cu el ca sunt tare curioasa te rooog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da`mi si mie id lui plzbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune si tu poza cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculto pe verisoara ta

| RaduPetrisor a răspuns:

Obsedati de justin bieber...

| RaduSk8 a răspuns:

1.eu seman cu justin bieber?
2.varata e geloasa

| Whatthehell66 explică (pentru RaduSk8):

Sincer, da. semeni cu JB :]] tongue

| bianca_3050 a răspuns:

E o copilarie si eu stiu un baiat care il cheama sebi si seamana foarte mult cu justin bieber si nu sare nimeni pe el asta e o copilarie dar oricum nu mas certa cu verisoara mea pentru un baiat chiar daca ea ar fi cu el oricum ea e geloasa pe tine