| Aammyy a întrebat:

Deci vorbesc cu crush pe Facebook si ieri era cam supărat si răspundea cam sec. L-am întrebat ce are si a zis ca e mai bine daca nu zice nimic. Mi-a dat seen la ultimul mesaj cand i-am zis sa aibă grija de el si chestii. N-a mai dat niciun semn de viata si eu as vrea sa-i fiu alături. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar lasa-l. Zau asa. Cu baietii tu trebuie sa fii cea indiferenta. happy

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poate are nevoie de putina libertate.

| UnBroken2016 a răspuns:

Daca il sacai mai rau faci. Daca omu ti-a spus ca nu iti zice, nu iti bate capul.