| jianu4000 a întrebat:

Ieri am facut sex cu iubita mea, ea mi a spus ca e virgina, dar totusi dupa actul sexual nu am vazut nici o picatura de sange si nu am simntit nimic cu capul penisului (nu am folosit prezervativ). In timp ce faceam dus am observat pe penis bucatele de carne(cred) sa fie de la ea?
Sau doar m a mintit :s

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Est complet nebun la partea cu bacatelel de carne da ce crezi ca esti bormasina cu rotopercutor daca nu a curs sange te-am mintit asta daca nai penisul de 0, 02 cam atat e vaginul la o virgina

| DinamoPCH a răspuns (pentru motan444):

rolling on the floor))))))))))))))

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ma faci sa rad cu bucatelele de carne.Ce erau cotlete, tochitura? Ori te-a mintit ori are himenul foarte elastic si nu s-a rupt la penetrare.

| neutrino a răspuns:

Pe aceasta sectiune, fetele explica tot mai des ca azi se poarta dezvirginarea fara scurgeri de sange, bineinteles explicatiile sunt pentru o anumita categorie de baieti. Referitor la "bucatile de carne", tu ai facut sex cu ea sau ai facut operatia de degrosare? De mintit nu te-a mintit, ea fiind virgina pentru fiecare baiat cu, care face sex prima data. Asa e cool, asa se poarta!

| Alcyon a răspuns:

Noi de unde sa stim daca mai e sau nu virgina? Exista femei care au himenul elastic si nu sangereaza la dezvirginare. Totusi, ar fi trebuit sa intampini o oarecare rezistenta la penetrare, fiindca vaginul unei virgine e foarte stramt. Abia dupa o luna-doua, devine mai elastic si poti avea un act sexual normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucatelele de carne sunt de la tine, incearca sa folosesti dusul mai des...

| alincik900 a răspuns:

Nu intodeauna la ruperea himenului exista singe

| teetrrerretre a răspuns:

Exista si cazu in care atunci cand himenu se rupe sa nu curga sange. Insa cand ai incercat sa o bagi trebuia sa fie cat de cat mai strampt. Cati ani are? cat despre carne laughing probabil i-a ramas intre "dinti".

| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Au! Nu e prima, nici ultima fata care nu a sangerat! Am mai gasit chiar acum un minut o fata care nu a sangerat, eu am patit la fel! Atunci cand fetele sunt foarte excitate vaginul se dilata! Asa ca din fericire pentru ea a scapat si de durere si de sangerare! Mai informeaza-te si tu!winking