| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am facut sex cu prietena mea folosind prezervativul.Partea proasta e ca dupa ce am ejaculat am mai continuat 20 de secunde pentru ca ea mai avea foarte putin pana sa obtina un orgasm. Ea era deasupra. Daca sperma s-a prelins din prezervativ pana la baza penisului si ea m-a atins cu labiile de cateva ori acolo, poate sa ramana insarcinata? Va rog lamuriti-ma.multumesc mult de tot TPU.ro

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca este vreo sansa. Tinde spre zero in tot cazul.

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Exista aceasta posibilitate!

| ciresik80 a răspuns:

Nu ar putea pentru ca sperma ar intra imediat in contact cu aerul iar spermatozoizi la contactul cu aerul mor in 5 minute.

| Alexandra3012 a răspuns:

Cumpara un test de sarcina pentru a fi siguri big grin

| Jαne a răspuns:

Da, da este posibil!

| Mihai19MaxX a răspuns:

Stati linistiti copii. Faceti sex in continuare ca viata e frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| valitza a răspuns:

In cazul in care se intampla ceva de genul...cea mai buna optiune este pastila de a doua zi.

| bleblel a răspuns:

1% posibil sa ramana

| mihaiprintu25 a răspuns:

Din cate stiu eu ar fi posibil, sunt foarte putine sanse, dar cel mai bine cumpara un test de sarcina, asta revolva toata problema.