| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU,
Aseară am facut sex cu prietenul meu,iar prezervativul a rămas blocat în mine, după vreo 15-20 de minute m-am chinuit şi l-am scos.Nu sunt sigură că nu s-a scurs nimic.E posibil să rămîn însărcinată, vă rog răspunsuri concrete cine ştie! Funda la cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| spike755 a răspuns:

Atunci daca el ejaculase dejea in el inainte sa ramana in tine sunt sanse cam de 99% sa fii mamica...sau ma rog..gravida

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum a rămas blocat în tine?
Nu știe să-l manevreze?
Ești în perioada de ovulație?
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Da există acest risc!

| Exilee a răspuns:

Ar fi o mare dezamagire daca spermatozoizii nu ti-au fecundat ovulul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Există riscul să fi rămas însărcinată, îţi faci un test şi vezi.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Hmmm, pai da! este destul de riscant daca s-a scurs sperma in interior! erai in perioada cea mai fertila?

| enola11pink a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Da.undeva cu o săptămînă în urmă mi s-a terminat ciclul

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru enola11pink):

Mda! e perioada cam nasoala! nu stiu ce sa zic! singura solutie pentru evitarea sigura a sarcinii ramane doar pilula de a doua zi!

Răspuns utilizator avertizat
| Crisstttina a răspuns:

Ai face bine sa iei pastila de a2a zi, pentru siguranta ta! happy

| enola11pink a răspuns:

Gata,am rezolvat problema desigur şi cu ajutorul vostru, mulţumesc!

| spike755 a răspuns:

Cel mai sigur ia-ti un test de sarcina si te asiguri u cel mai bn...in mod normal daca nu a ejaculat in prezervativ sau nici macar lichidul preejaculator nu a ajuns acolo nu ar avea de ce sa fii gravida...

| enola11pink a răspuns (pentru spike755):

Ejaculase deja...

| spike755 a răspuns (pentru enola11pink):

Dar exista acea sansa de 1% sa nu fii... poate ai norochee hee

| enola11pink a răspuns (pentru spike755):

Mulţumesc frumos, deci iau pilula...şi mulţumesc tuturor celor de pe TPU care au răspuns atît de rapid.))*

| spike755 a răspuns (pentru enola11pink):

Sa fii iubita:* si de fundita.ce sa mai zic..sa fie primit:*

| spike755 a răspuns (pentru enola11pink):

Atunci daca el ejaculase dejea in el inainte sa ramana in tine sunt sanse cam de 99% sa fii mamica...sau ma rog..gravida

| alex4ndru a răspuns:

Sunt riscuri destul de mari sa ramai gravida.eu zic sa mergi sa faci un test. Daca vrei putem discuta mult mai detaliat in privat cu privire la problema ta!

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru alex4ndru):

Ce test sa faca mai daca s-a intamplat totul cu o zi inainte? ce sfaturi i-ai putea da in privat? ca vad ca si aici spui prostii!