| Laurretta a întrebat:

Ieri aproape toti colegi mei au aflat ca mi-am inceput viata sexuala si mie cam frica sa nu se auda in toata scoala. credeti ca e posibil sa se auda in toata scoala? maine ma pot astepta la vreo surpriza?

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

Pai daca e colega de vina, macar de-acum stii ca nu mai trebuie sa ai incredere in ea in ceea ce priveste lucrurile intime. O sa fii privita de sus de unii, tu incearca sa fii indiferenta, nu ai facut o crima! E viata ta, e treaba ta, nu a lorwinking

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ai 17 ani...nu 12.Nu esti nici prima nici ultima, nici din liceu.

Of, si alta data mai multa atentie cu chestiile intime...

| RyanGeorge a răspuns:

Sa vezi omor, lasa scoala, fa-ti griji pentru parinti

| Castiel a răspuns:

@RyanGeorge rolling on the floor true true!laughing
Daca ai sub 17-18 ani pot spune ca deja te-ai ars rau!laughingSi ca esti proasta anyway^^

| stef87 a răspuns:

Hm...daca toti colegii au aflat, nu e de bine! In primul rand gandeste-te ca ai fost pe post de obiect, s-a folosit de tine pentru a fi si el mare si tare...a facut sex cu o tipa! Daca era sa fie ceva sentimente intre voi, poate ca nu se auzea nimic.
"scoala", hm...asta suna ca ti-ai inceput viata sexuala cam prea devreme, sa vezi cand or afla parintii, exact cum zice RyanGeorge!

| Betty18 a răspuns:

Si ce daca.e bun ca nu s-a auzit asta cand erai la scoala generala.ai 17 ani esti mare vaccinata tot inainte! incearca sa afli cine a imprastiat zvonul macar sa stii cine iti sunt prietenii si dusmanii... poate nu a fost prieteena aia ta de care zici!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu e o rusine ca ti-ai inceput viata sexuala (depinde ce varsta ai) daca afla nu ii bagi in seama mergi cu capul drept inainte

| Laurretta explică:

@Castiel am 17 ani.
@stef87 nu am facut-o cu nici unu din scoala mea. s-a aflat ca i-am spus la o colega care era mai proasta de gurawinking

| caius a răspuns:

Daca ai 17 ani n-ai treaba, sunt altele care incep si mai devreme si se lauda in gura mare; pana la urma e treaba ta, crezi ca in scoala aia esti singura care si-a inceput activitatea sexuala?

| alexam_9916 a răspuns:

Prea tarziu... deja stie toata tara!

| Scareed a răspuns:

Salut
Deci daca tu nu vrei sa se afle, poti sa le spui colegilor tai sa nu spuna, aici se vede daca suneti colegi adevarati.Nu ar trebui sa iti fie rusine ca ai inceput viata sexuala pentru ca multi o incep tarziu.Nu ai de ce sa iti faci griji daca cineva te insulta pe tema asta sigur sunt ciudosi.