| nebunu_5532 a întrebat:

Ieri cind am venit dintr-o frumoasa vacanta pe care am petrecut-o in Spania la Instambul cu mama mea am fost amendat de pilotul avionului in care eram pentru ca in timpul zborului m-am dus la clasa 1 ca sa pot fuma linistit deoarece mama nu stie ca eu fumez si am deschis geamul. Nu sa intimplat nimic doar niste hirtii care zburau pe acolo. Ce sa fac si unde pot face o contestatie in ceea ce priveste amenda?

Răspuns Câştigător
| opium a răspuns:

Mie mai mult imi place in Spania, la New York.E cel mai fain, clima e mai buna clar.

9 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Nu mai fabula pe aici cu asemenea aberatiii.Mergi si uitate la desene animate.

| cupcake02 a răspuns:

In primul rand ca nu exista ISTAMBUL, exista doar un amarat de oras ISTANBUL (cu N), care e departe rau de Spania. In al doilea rand ca un zbor cu avionul de la SPania/Istanbul pana in Romania chiar nu are cum sa dureze atat de mult incat sa nu rezisti fara o tigara. In al treilea rand ca NU AI VOIE sa deschizi geamurile in timpul zborului, mai treci pe la orele de fizica ca sa afli de ce. Si pe la alea de romana ca sa inceti sa vorbesti...

Răspuns utilizator avertizat
| koshmarul a răspuns:

In spania e Istabulul? happy stai prost de tot cu geografia

| koshmarul a răspuns:

In avion sunt senzori de fum ma si avea sa se porneasca o alarma, esti prost si nici minciunni nu poti spune.

| stefand195 a răspuns:

Zi si mie plz ce nota ai la geografie, si de cand s-a mutat Turcia{istanbul} in spania big grin frate esti praf rau si nu te supara cam incult sau chiulesti de la scoala si cum zici iti distrugi viata fumand

| devine a răspuns:

rolling on the floor)))))))) doamne; ce fumai? ca tigari normale sigur nu laughing

| razwan3l a răspuns:

Si zi-mi mie la ce avion se deschid geamurile:?

| fCD a răspuns:

Bravo, m-ai facut sa rad rolling on the floor