| PissyAndre a întrebat:

Ieri de ziua mea m-am dus cu iubitul la el acs la o cina cu parintii lui si aparent a aparut varul lui de 17 ani eu abia implinind 14. Eu si iubitul stateam si ne uitam la tv in sufragerie si la un moment dat a aparut varul lui, Razvan. S-a asezat langa mine si a inceput sa imi puna mana pe picior si eu eram un pic speriata iubitul meu era langs mine si se uita cu gelozie. El cand era mai mic lua mereu bataie de la ala si i-a fost frica. Parintii plecasera sa ia paine si eram noi 3 singuri. La un moment dat Ala Razvan m-a sarutat pe lobul urechii iar atunci iubitul meu a tipat la el si l-a lovit la umar da asa usor. Razvan l-a lovit si el a cazut. Mam dus repede sa vad cum e si ala mi-a pus mana pe gura de la sapte si m-a pus pe canapea mia da fusta jos(venisem cu masia asa ca am zis si eu sa ma imbrac cu o fusta conica panan genunchi) si si-a dat si el pantalonii jos si a incercat sa ma violeze. Iubitul meu incerca sa se ridice dar tot cadea eu plangeam si pana la urma ma penetrat de cateva ori dar pana la urma am ridicat un picior si l-am lovit in gura. Venisera parintii iubitului meu iar iubitul meu isi revenise si m-a luat in brate. Eu am inceput sa plang si am plecat. El a alergat dupa mine si m-a dus pana acs si a spus ca totul va fi ok dar eu stiu ca nu e asa. crying Ajutir! Ce sa fac... crying

23 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Doamne ca fantezii are fata asta I don't want to see laughing

| swagMeOutBitch a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata!

| Vvistula a răspuns:

Ba da va pricepeti sa inventati nici daca nu luam din filme nu iesea asa.

| CannbalCorpse a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))Nu mai pot de ras, serios copiilor va uitati prea mult la filme cu continut pornografic, ma scuzi de raspuns dar eu cred ca faci troll-ing si daca e adevarat spune-le parintilor tai de abuz -.-'

| Ichnat a răspuns:

Spunele imediat parintilor tai!

| DorelExpertu a răspuns:

Mult curaj, ai sa ai nevoie, spune-le alor tai sa nu te trezestii cu un bebe in burta...

| DorelExpertu a răspuns:

Si totusi de ziua ta ar fi trebuit sa stai acasa, asta da cadou. oricum nu te speria, daca le zici parintilor tai in timp util nu vrei avea mari probleme....intai gandeste-te la bine tau, sa nu tr gandesti cumva sa nu le zici alor tai pentru a nu ii face probleme prietenului tau, asta daca iti mai este dupa incident, Succes:*laughing

Răspuns utilizator avertizat
| stef112 a răspuns:

E vrajeala la raspunsuri spune ca a avut deja primul contact sexual si ea aici zice ca implinea 14. insemna ca sa f... la 12 ani.e vrajeala

| Theaxniz a răspuns:

Dependent tipul da stai linistita si anunta parinti cum a zis si Ichnat trebuie sa se stie grava situatia

| Valutzzzu a răspuns:

Spune-le parintilor tai, clar.

| mariass a răspuns:

Saraca de tine rolling on the floor))))))))))))))). Si nu ti-a placut?! Daca tot voiai sex cu frisca, surprize rolling on the floor. Tot ai facut-o de la 12-13 ani. Oricum ai o imaginatie bogata, scenarist/regizor ar trebui sa te faci! Succes!

| val18 a răspuns:

Doamneeelaughing) tu ce ai zis /facut cand razvan ti-a pus mana pe picior, sau cand te-a sarutat pe ureche? pur si simplu nimic? eu daca eram in locul tau si stiam ca iubitul meu nu are ce sa ii faca ca ii este frica plecam. acum cel mai bine este sa le spui parintilor tai, si cu siguranta parintilor lui

| Veleno1 a răspuns:

rolling on the floor Doamne dupa ce ca minti, o mai faci si prost.Care barbat (ce iubeste o femeie)nu ar interveni cand aceasta ar fi violata? (indiferent de cine ar fi agresorul ) laughing)

| KeepCalmAndLove a răspuns:

O doamne, daca nu iti vine menstruatia mai bine spune-le parintilor tai! Adultii stiu intotdeauna ce sa faca! Crede-ma!

| MeandYou123 a răspuns:

Fata ai pus busuiocul sub perna?!

| camay14 a răspuns:

Tragic crying Spune-le parintilor tai

| BleahBluh a răspuns:

Frate las-o dracu ca nici in filme nu auzi asa ceva... adica ala te violeaza de fata cu verisorusu sa fim sincer cand matusa/unchiul sau se puteau intoarce in orice moment? nici in filme nu vezi asa ceva straight face ori e imaginatia ta ori ai fantezii si unele date dracu laughing.

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Du-te la politie! Fii prompta, ca altfel ..nu se stie, poate incerca din nou happy

| adyclaw a răspuns:

La 14 ani ...ar trebui sa ai alte activitati...parintii prietenului tau oare ce gandesc? sau mai bine zis parintii tai sunt de parere ca e bine ca tu la 14 ani sa ai o relatie?

| Durden a răspuns:

Ti-a trebuit supriza cu frisca si sex...