| RobertRobert55 a întrebat:

Salut grup, scriu din nou de pe contul fratelui meu, am o relație de 3 ani si acum s-a întâmplat cel mai groaznic lucru, prietenul meu m-a lovit peste picior cu mana de mi s-a facut vânataie. Totul a început intr-o dimineata cand prietenul lui a venit la noi pentru câteva zile, el era fotograf si mergea în cluburi sa faca poze, venea destul de tarziu ..in timp ce iubitul meu era la lucru eu ma ocupam de casa si sa aiba ce mânca prietenul lui si intr-o seara iubitul meu s-a pus sa doarmă si i-a sunat telefonul, era prietenul lui, ii spusese ca vine spre casa si sa aiba usa deschisa. Iubitul meu era foarte adormit si m-am dus la el în camera sa il trezesc pentru ca eu eram obosită si nu mai voiam să îl aștept eu pe prietenul lui să ii deschid tot eu dupa ce ca aveam numai eu grijă de casa. Iubitul meu nu m-a băgat în seamă si se făcea că nu ma aude, dupa l-am atins pe mâini sa se trezească și el a țipat la mine, am ajuns sa ne certam si sa ne lovim si el la un moment dat a dat cu palma în piciorul meu de am o vânataie, este bine daca vreau sa ma despart de el?sad chiar ma simt foarte rau si nu imi vine sa cred ca ma poate lovi doar pentru ca am vrut să se ocupe el si nu eu.

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Iubitul tau ești un om toxic care sub nici o forma nu te iubește, iubire fara respect nu exista
Nu știu ce mai stai cu așa specimen? Nu te iubește, nu te respecta, aștepți să îți tragă o bătaie sănătoasă sa revii cu picioarele pe pământ
Da-l in morți lui de ratat, ăla nu-i bărbat daca lovește o fata