| S3ntimentBoY a întrebat:

Ieri, eram cu doi prieteni si cu doua fete dintre care una era iubita mea, afara. Eu ma jucam cu un baiat, iar celalat impreuna cu fetele stateau jos si cantau. La un momentdat trece un mos in timp ce prietenii mei cantau un cantec mai ciudat, de drogati. Trecand mosul pe langa mine mi-a pus in soapta intrebarea : Ce stai cu drogatii astia?. Apoi impreuna cu baiatul ala cu care ma jucam, am fost la magazin, si in drum el mi-a zis : Ba da avea dreptate, eu zicand : Mda., iar conversatia asta a auzit-o iubita mea si prietena ei. Apoi s-a suparat pe mine, si nu stiu ce sa fac sa ma ierte? Ajutoor. puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Explica-i ce si cum, ar trebui sa inteleaga, ca nu ai facut ditamai greseala.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu mai poate lumea sa cante de caterinca si in joaca de atatia mosi care trec si-si baga nasul de-aiurea. Iar prietena ta ar trebui sa stie cu cine are de-a face si sa nu-i mai sara tandara din orice. Ori are incredere in tine ori nu. Dusul cu milogeala si scuzele nu-si are rostul fiindca din ce inteleg chiar nu era cazul sa vorbesti serios, si atunci trebuie sa pui problema foarte logic si sincer iar ea daca are incredere in tine o sa priceapa ca n-a fost decat o gluma.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu stiu ce sa zic de prietena ta dar singurul lucru care il poti spune si care este adevarul este ca era o gluma si tu ai intrat in joc. Exact cum si ei cantau acel cantec de drogati asa ai facut si tu pe moralistul. Uneori facem si de astea nu inseamna ca devenim cei mai serioso oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intreaba-te odata serios cita dreptate avea mosul. Poate nu te merita iubita.

| Hieer a răspuns:

Spune-i thinking ca ai gresit si ca nu o sa mai faci asta. Pana la urma este un lucru minor. Daca de la asta va certati acum, pe viitor cum va fi?

Sper ca te-am ajutat!