| CrischiAngelStefan a întrebat:

Ieri i-au apărut sângerări iubitei mele, fiind în cantități mici, fiind începutul, astfel azi avut parte de mai puternice, dar fără să fie prezentă sângerarea, este cumva începere a sângerării sau reprezintă altceva?

Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Cel mai probabil este vorba despre sangerarea menstruala.
Ea astepta sa inceapa sau va ingrijoreaza pentru ca se manifesta intre ciclurile menstruale?
Prietena ta ce varsta are?

| CrischiAngelStefan explică (pentru Floridori):

Salut, are 15 ani și îl așteptată

| Floridori a răspuns (pentru CrischiAngelStefan):

Super! Daca o astepta, atunci este sangerarea menstruala.
Ma gandesc ca va ingrijoreaza faptul ca a aparut o sangerare si apoi a fost intrerupta.In mod normal, ar trebui sa revina in urmatoarele 24 de ore.Menstruatiile nu trebuie sa semene identic, mai ales la varsta ei.Doar daca nu revine, atunci exista motive reale sa incepeti sa va faceti griji.

3 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

Nu trebuie sa se ingrijoreze, la inceput este asa