| Andreeamix3455 a întrebat:

Salut comunitate. Ieri a inceput sa am o sangerare "usoara" de culoare mai deschisa si in cantitati cu mult mai mici față de sângerarea de la menstruatie. Prima zi a ultimei menstruatie am avut-o pe 2 septembrie. Relatiile sexuale cu iubitul meu le-am avut doar protejat (cu prezervativ). Care ar fi cauza acestei sangerari? Ar putea merge vorba de conceperea unei sarcine? Mentionez ca candva mai avusem asa ceva chiar cand nu aveam relatii sexuale. Am facut un test de sarcina si a iesit negativ.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu prea are cum sa fie vorba de sarcina daca toate partidele de sex a fost mereu cu protectie.

| Corina3434 a răspuns:

O are prea mare si te-a rupt. Schimba-l.

| NooNameNoo a răspuns:

Probabil că penetrarea a fost prea adâncă/a fost prea dură partida.