| andreiandronic a întrebat:

Iubitul(iubita) tau este gelos pe un coleg(colega) ce sa fac sai dovedesc ca nu este nimic antre noi?

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eu m-am saturat sa tot incerc sa-i dovedesc ca nu-i nimic, tot degeaba.Esti un caz fericit ca sint considerati numai cite un coleg sau prieten.La mine sint considerate toate femeile pe o raza de 1-2 km.Si culmea este ca sint si putin mai urit ca dreacu.

| Demonull a răspuns (pentru harciog):

laughing))))))Tu esti cel din poza?
Foarte tare inseamna ca ai ceva ce le atrage totusi.

| Chriistos a răspuns:

Spune-i. Daca nu te crede inseamna ca ceva nu e in regula cu ea/el.

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Nu trebuie sa mai vorbeste asa de mlt cu colegul sau colega... ca nici nu ai zis daca e coleg sau colega!

| KarinaV a răspuns:

Ii spui ca nu e nimic intre voi si ii dai doua perechi de palme ca sa inteleaga

| ioanaaa1998 a răspuns:

Comunicati...asta rezolva tot. Si bineinteles arata-i afectiunea de care are nevoie.