| BaiatDeGaşcă a întrebat:

Ii normal ca la 16 ani sa ai penisul de 10 cm in erectie? Poti satisface vreo fata cu aceasta marime?

Răspuns Câştigător
| Creierash a răspuns:

Salut. Nu ii asculta pe astia de aici ca vor sa te sperie. Adancimea medie a vaginului este intre 7 si 14 cm, cu o medie la 10-11. Asta inseamna ca poti satisface majoritatea fetelor/femeilor. Lungimea medie a penisului erect este de 10-14 cm de asemenea (in erectie). Esti in limite normale. Tin sa iti precizez ca desi suna a cliseu deja, totusi este foarte adevarat: lungimea nu conteaza, ci ce stii sa faci acolo. Mare parte din orgasm vine din stimulare clitorala, nu vaginala. Nu folosi nicio metoda de marire de penis, fie chimica, fie chirurgicala, fie mecanica. Nu vrei sa stii ce rezultate dezastruase au si ce preturi asijderea.
Mult noroc!

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Stai chill, ca esti ok. Decat sa auzi femeia ca doare si sa nu o bagi toata, mai bine mai mica sa te poti bucura si tu de placere. P.S. Grosimea conteaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca poti sa satisfaci vreo fata cu un penis atat de mic, dar, sa speram ca mai creste!

| Emilian65 a răspuns:

Da, pentru ambele intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mic, du-te la biserica sa te rogi

| slickeratus a răspuns:

NU

| Jumpanic a răspuns:

Deci, marimea penisului nu depinde foarte mult de varsta, ci variaza de la om la om, marimea medie se stabileste intre 18-20 de ani. La 16 ani e cam putin sa ai 10 cm in erectie, deoarece pana la 18, nu o sa mai creasca mai mult de 3-4 poate chiar 5 cm. La 16 ani am 17 cm. In legatura cu satisfacerea... Mai ai de mancat putin, macar 15 cm, si tine minte, si grosimea conteaza cat de cat.

| YourAnonimus a răspuns (pentru Jumpanic):

Al meu când nu e erect e ca și al unui copil de 6 ani sa zic. Când e erect are in jur de 14 cm. De ce nu mi se îngroașa și mie și nu creste? Am aproape 17 ani