| Paradox13 a întrebat:

Am 14 ani si am penisul in stare de erectie de 13 cm este normal? Sunt ingrijorat cum pot satisface o fata?

Răspuns Câştigător
| Shabby a răspuns:

Buna Paradox, eu am 15 ani si am penisul in stare de erectie de 13 cm, asa ca nu-ti face tu probleme i legatura cu marimea. Este foarte normal la varsta ta.

Sfat : Esti tanar la fel ca mine; nu-ti incepe viata sexuala de pe acum. O sa regreti mai tarziu.

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Daca stii cum sa te porti cu o fata,va sta cu tine si i se va parea normal atata timp cat o faci sa se simta fata, chiar daca iti va cadea prezervativul de pe google, pana si atunci o faci sa rada si sa se simta bine deci nu e rau.Marimea conteaza la haine, adidasi si altele doar pentru materialiste.Be health firstly.Numai bine

| dicualex a răspuns:

laughing Nici Parul pubian nu ti-a crescut si te gandesti la Sex?laughing
Glm.

Ba e normal sa ai 13 cm... la 14 ani cat vrei sa o ai? laughing hai stai linistit nu te ingrijora, si cum a zis Shabby nu-ti incepe viata sexuala de acum, pentru ca, Corpul tau nu este dezvoltat destul nici psihic nici fizic, asa ca stai linistit